پیام رئیس هیئت مدیره

بنام یگانه معمار هستی

صنعت ساختمان بعنوان یکی از بزرگترین بخش های اقتصادی کشور، نقشی تاثیرگذار در تولید فرصت های سرمایه گذاری، خلق ثروت و ارزش افزوده در اقتصاد کشور بازی می کند که در صورت بالفعل شدن می تواند زمینه ساز ایجاد اشتغال و توسعه در کشور گردد. اهمیت این بخش از صنعت زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که می تواند زمینه ساز رونق بخش های بالا دست و پایین دست خود، مثل فلزات اساسی، کانی های غیر فلزی، خدمات املاک و مستغلات و ... را فراهم آورد.
شرکت ساختمانی تندیس تجارت باختر مفتخر است بعنوان یک شرکت خصوصی فعال در صنعت ساختمان با همکاری مدیران باتجربه و منابع انسانی آموزش دیده و استفاده از روش های نوین مدیریتی و مهندسی و بکار گیری ماشین آلات و ابزارهای نوین با رعایت اصول مقررات ملی ساختمان، با اجرای بیش از ۱۵ پروژه مطرح و مشارکت در احداث بالغ بر ۵۰۰ هزار متر مربع بناهای تجاری، اداری، مسکونی و هتل، از جمله دستاوردهای حضور فعال این شرکت در صنعت ساختمان می باشد.
کشور عزیزمان ایران با دیرینه تاریخی و میراث باستانی و فرهنگی منحصر بفرد، دارای بناهای تاریخی و میراث ماندگاری می باشد، لذا یکی از رسالت های خود را بر این مبنا قرار داده ایم تا با نقش آفرینی در مرمت و احیاء بناهای تاریخی و میراث فرهنگی، دین خود را به مردم و کشور ادا کنیم و از آنجایی که کشورمان در حوزه نفت و گاز در سطح جهان رکورد دار می باشد تلاش داریم تا با حضور در پروژه های گازی و نفتی داخلی و خاورمیانه ضمن صدور خدمات فنی و مهندسی به افزایش رشد تولید ناخالص ملی کشور کمک کنیم.
ما در تلاش هستیم بعنوان پیمانکار با حفظ و گسترش ارزش هایی همچون: رعایت الزامات قانونی و اخلاق حرفه ای ، اهمیت دادن به خلاقیت و نوآوری، استفاده از فناوری های نوین، رضایت مندی کارفرمایان و ذینفعان، رعایت اصول ایمنی و حفظ محیط زیست به سهم خود در راستای آبادانی کشور اثر گذار باشیم و باور داریم که با اتکا به دانش روز، تلاش و پشتکار و عمل کردن به تعهداتمان می توانیم به اهداف از پیش تعیین شده دست یابیم.

یوسف علیرضایی
مدیرعامل