مگا پــروژه اداری تجــاری نگیـن افــق نیایش

مگا پــروژه اداری تجــاری نگیـن افــق نیایش

مجتمع اداری تجاری نگین افق نیایش، در زمینی به مساحت ۱۵,۷۹۷ متر مربع با مساحت کل زیربنا ۲۲۳.۰۰۰ متر مربع با کاربری پارکینگ، تجاری و اداری، واقع در شهر تهران، ضلع جنوبی بزرگراه نیایش نرسیده به خیابان ولی عصر(عج) در دست احداث می باشد.
این برج تجاری اداری در ۲۸ طبقه طراحی شده است که شامل ۱۰ طبقه زیر زمین ، همکف و ۱۷ طبقه روی همکف می باشد که مساحت کاربری پارکینگ و انبار تجاری؛ ۱۲۲.۰۰۰ مترمربع، مساحت کاربری تجاری از طبقات همکف تا سوم ؛ ۳۱.۵۰۰ مترمربع، مساحت کاربری خدماتی در طبقه چهارم ؛ ۷.۹۰۰ مترمربع و مساحت کاربری اداری که در دو برج مجزا طراحی شده است ۶۱.۶۰۰ متر مربع از طبقه پنجم تا هفدهم می باشد.
مجتمع اداری تجاری نگین افق نیایش با موقعیت استثنائی در ضلع جنوبی بزرگراه نیایش، با پیش بینی اتصال به تونل آرش یکی از مجتمع های شاخص در شمال شهر تهران و در منطقه ۳ می باشد. همچنین این مجتمع با ۵ طبقه پودیم با کاربری تجاری و دو برج ۱۳ طبقه با کاربری اداری واقع بر روی پودیوم و با نمایی منحصر و چشم اندازی بی نظیر توجه هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.
عملیات اجرای اسکلت بتنی و تاسیسات مکانیکی و الکتریکی در طبقات زیر زمین، با بروز ترین تجهیزات و روش های اجرا توسط شرکت تندیس تجارت باختر در دست اجرا می باشد.

جزئیات پروژه

  • کارفرما:شرکت نگین افق نیایش
  • مشاور:مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری ایران
  • مساحت زمین:15,797 متر مربع
  • زیربنای اولیه پروژه:223,000 متر مربع
تصاویر پروژه
  • سیستم مدیریت ساختمان